O firmie

Strona główna O firmie
PROFIMAT

Kim jesteśmy

Jesteśmy nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem działającym na rynku od 2009 r. Projektujemy i budujemy specjalistyczny sprzęt kontrolny i montażowy dla różnych gałęzi przemysłu. W codziennej pracy wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt, narzędzia oraz wysokiej klasy oprogramowania do projektowania i wytwarzania 3D.

Posiadane zasoby czynią firmę niezależną i samowystarczalną, a co za tym idzie wysoce konkurencyjną na rynku. Zatrudniamy wykwalifikowany zespół specjalistów w zakresie konstrukcji, automatyki oraz obróbki CNC. Inwestujemy w szkolenia kadry i stale podnosimy jakość naszych usług zwiększając zasoby techniczmne oraz inwestując w nowe technologie i maszyny.

Charakter pracy

Dla każdego klienta, który podejmuje z nami współpracę stanowimy wartość dodaną, nie tylko sprzedając gotowe produkty, usprawniające produkcję, ale również oferując bogate wsparcie techniczno procesowe w zakresie planowania i rozwoju wewnętrznych procesów produkcyjnych.

Wszystkie projekty realizowane są indywidualnie, a do każdego tematu podchodzimy z pełnym poświęceniem i profesionalizmem, kładąc szczególny nacisk na aspekty ergonomii oraz zasad lean manufacturing.

 

Nasza oferta

  • projektowanie i budowanie konstrukcji w oparciu o modułowy system profili aluminiowych (stanowiska robocze, regały, wózki, elementy wyposażenia linii produkcyjnych, przenośniki),
  • projektowanie, wytwarzanie i budowanie przyrządów kontroli geometrycznej,
  • projektowanie, wytwarzanie i budowanie przyrządów kontrolno – montażowych,
  • projektowanie, wytwarzanie i budowanie maszyny do testów szczelności (PROFISEAL),
  • projektowanie i wytwarzanie adapterów uszczelniających do testów szczelności włącznie z produkcją kompozytowych uszczelnień,
  • budowanie zaawansowanych systemów sterowania, w oparciu o bazy danych (SQLMat),
  • świadcznie usług w zakresie precyzyjnej obróbki frezarsko - tokarskiej,
  • wykonywanie pomiarów metrologicznych współrzędnościową maszyną pomiarową.
realizacja strony: Inaton